بدترین دروغ‌ها گمان بد به مردم بردن است. حضرت محمد (ص)

از نفرین مظلوم بپرهیز زیرا وی به دعا حق خویش را از خدا میخواهد و خدا حق را از حق دار دریغ نمیدارد . حضرت محمد (ص)

هر گاه دیدى که مؤمن خاموش و با وقار است به او نزدیک شو زیرا که او کلمات حکمت آمیز گوید.حضرت محمد (ص)

هر که کسی را در گناهی رسوا کند چنان است که آن گناه را خود کرده است و هر که مؤمنی را به چیزی سرزنش کند از دنیا نرود تا آن را خود بکند.حضرت محمد (ص)

از رحمت الهی دور باد آن کسی که ثروتمندی را به علت مال و سرمایه اش تکریم و احترام نماید. حضرت محمد (ص)

میان شما زمامداران بدى میباشد پس هر کس گفتار آنان را تصدیق کند و آنان را در ستم ‏هایشان همکارى و کمک نماید از امت من نخواهد بود آن کس و من هم پیغمبر او نیستم و روز قیامت در حوض بر من وارد نخواهد شد. حضرت محمد (ص)

کسى که چشم دوزد به آنچه از دنیا در دست مردم است اندوهش به درازا کشد و آنچه را خداوند برایش روزى ساخته بد شمارد و زندگى بر او ناگوار گردد. حضرت محمد (ص)

زینهار که منازعه با مردم نکنید که کرامت را می‌برد و مروّت را برطرف می‌کند. حضرت محمد (ص)

کسی که از خدا طلب خیر می‌کند حیران نمی‌شود و کسی که در کارها با مردم م می‌کند پشیمان نمی‌شود. حضرت محمد (ص)

هر کس از شما در خوردن قسم جدیتر است به جهنم نزدیکتر است . حضرت محمد (ص)

بهترین کارها در پیش خدا نگهداری زبان است . حضرت محمد (ص)

آنکه در فرو بردن خشم از دیگران بیشتر است ، از همه کس دور اندیشتر است . حضرت محمد (ص)

برترین عبادت ها انتظار فرج است. حضرت محمد (ص)

نگاه کردن فرزند به پدر و مادرش از روی محبت عبادت محسوب میشود. حضرت محمد (ص)

هیچ مونی حق ندارد خود را ذلیل و پست نماید. حضرت محمد (ص)

اهل بهشت بر چیزی از مالهای دنیا پشیمان نمیشوند ( حسرت نمیخورند ) مگر بر آن ساعتی که در دنیا بر آنان گذشت و به یاد خدا نبودند. حضرت محمد (ص)

در سه چیز براى امّت خود احساس خطر مى کنم: گمراهى، بعد از آن که هدایت و معرفت پیدا کرده باشند. گمراهى ها و لغزش هاى به وجود آمده از فتنه ها. مشتهیات شکم، و آرزوهاى نفسانى و شهوت پرستى. حضرت محمد (ص)

هر کس زبانش را نگهدارد خداوند بدیهاى او را میپوشاند و هر کس خشم خود را فرو برد خداوند از عذابش او را نگهدارد و هر کس از خدا پوزش طلب کند خدا هم از او میپذیرد. حضرت محمد (ص)

بدترین افراد کسى است که آخرت خود را به دنیایش بفروشد و بدتر از او آن کسى خواهد بود که آخرت خود را براى دنیاى دیگرى بفروشد. حضرت محمد (ص)

دنیا زندان مومن و بهشت کافران است و مرگ پلی است که مومنان را به بهشت می رساند و کافران را به دوزخ . حضرت محمد (ص)

منبع

چطور از بهم ریختن فونت در word جلوگیری کنیم؟

راهنمای قدم به قدم بازی Limbo

۱۰ واقعیت جالب در مورد مثلث برمودا که شاید نمی دانستید

محمد ,حضرت ,ص ,کس ,خدا ,مردم ,حضرت محمد ,محمد ص ,هر کس ,را به ,است حضرت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه چیز از همه جا پیشرفت حق توست... خمیر ایتالیایی وبلاگ مجله تصویر زندگی RadioAmiran رول حرارتی electronic16 عسل عیسی خان دندان پزشکی نیازمندی ها ، آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی